Még nem regisztráltál? Csatlakozz a Propellerhez és beszélgess naponta több, mint 2000 témában! Ha már regisztráltál, jelentkezz be itt!

Mesterházy és a Lorem ipsum


Több email érkezett hozzám tegnap és ma is, hozva a bombahírt, hogy Mesterházy Attila bajai szórólapján latin szöveg áll, legalábbis annak tűnik. Természetesen a Magyar Nemzet robbantotta a "botrányt", de hozta pl. a Vastagbőr is. Az utóbbi kommentjeiben már elég sokan írták, hogy ez bizony egy lorem ipsum, vagyis halandzsaszöveg. Mit is jelent ez?

Folytatás az eredeti oldalon vagy Új hozzászólás írása

9 hozzászólás – Mesterházy és a Lorem ipsum

zenei február 8. hétfő, 21:23válasz erre
"Ugyan meddig élsz vissza, Mesterházy, még a türelmünkkel? Meddig űz még eszeveszett dühöd gúnyt belőlünk? Mely határig hányja-veti magát zabolátlan vakmerőséged? Hát sem a Palatium éjjeli őrzése, sem a nép rettegése, sem a legderekabbak összesereglése, sem a senatus üléshelyének megerősítése, sem a senatorok arca-tekintete, semmi sincs rád hatással? Terveid lelepleződtek, nem veszed észre? Bilincsekbe verve valamennyiünk tudatában összeesküvésed, nem látod? Hogy a mára virradó meg az előző éjjel mit műveltél, hol voltál, össze kiket hívtál, velük mifélékről tanácskoztál, melyikünk nem tudja, mit gondolsz?
Óh idők, óh erkölcsök! A szenátus mindezt tudja, a konzul is látja, ez itt mégis tovább él. Él?? Sőt, még a szenátusba is eljön, részt vesz az üléseken, és szemeivel egyenként választ ki, jelöl meg minket legyilkolásra". ...CICERO egy az egyben!!!...milyen igaz még ma is ugye bajaiak és magyarok???
zenei február 8. hétfő, 22:31válasz erre
egyszerűen nevetséges!!! ennyi ellopott pénzből csupán ennyire telik?

de itt egy másik CICERO fő mű:

Verres ellen (Orationes in Verrem)...ugye hogy mennyire ismétli a történelem önmagát? CICERO kb 100 évvel volt idősebb, mint JÉZUS.
furesz007 február 8. hétfő, 23:17válasz erre
Ez csak a szokásos uszitás MESTERIEN csinálja!!!!Gratuléjsőn! Észre sem kellett volna venni.Akkor nem könyvelhettevolna el a sikert.
furesz007 február 8. hétfő, 23:19válasz erre
@zenei: az ellopott pénz nem az övé
furesz007 február 8. hétfő, 23:22válasz erre
Ö nem a Fő ATYAMESTER!!! Ő csak egy bábú.
furesz007 február 8. hétfő, 23:26válasz erre
Vigyázni kell mert a bábúnak nincsenek érzelmei
furesz007 február 8. hétfő, 23:28válasz erre
Gyurcsányit senki nem ismerte mégis meg választották ezt tartom én nagyon furcsának.
zenei február 9. kedd, 00:37válasz erre
igen ,... jön az elszámoltatás!!! ezeknek a sitten van a helyük!!! mit enged meg magának ez a senkiházi gyurcsány? ...hát életében nem volt egy igaz hangja sem!!! Ő nevezi az Orbánt gyengének, férfiatlannak,...te atya ég!!! Nem vagyok oda Orbánért, de azért had' jegyezzem meg, e két ember között ...Makó és Jeruzsálem a távolság. .., ez a macskajancsi mesterházy meg egy totál zéro!
profon február 9. kedd, 06:44válasz erre
Hozzátenném barátaim ,hogy jelenleg (jobbról és balról is) meg vannak győződve arról hogy Ők a legjobbak ! Nem bánnám ha a következő négy évben nem politijusok írányítanák az országot,hanem kizárólag gazdasági szakemberek. Minden túlpolitizált és szinte lázban ég mindenki. Lassan már az utcaseprőknél is úgy osztják be az embereket, hogy te baloldali vagy tehát te az utca baloldalán söprögetsz, a tőbbiek meg a másikon.

Új hozzászólás beküldése

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges! Regisztrálj itt vagy jelentkezz be!

A regisztráció mindössze 1 perc. Cserébe saját profilod lesz, képet tölthetsz fel, és bármihez hozzászólhatsz!

Most a címlapon

Orbán taktikázik az LMP-vel

Kicsinyes bosszú vagy jogos kérdés miatt csapott össze az LMP és a Political Capital? A párt és a cég csatájában már az is felvetődött, hogy Orbán Viktor „megvette” az LMP-t. Durvul a kampány. - 5 hozzászólás

Legfrissebb Napi top Heti top

Küldd tovább ezt az oldalt!

Írj be egy barátod e-mail címet és elküldjük, amit olvastál: