A szakszervezet szerint nem maradhat fenn az a helyzet, hogy egy akadémiai doktor annyit keres, mint egy kezdő szakmunkás.

Forrás: 24.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.

4 hozzászólásarrow_drop_down_circle

kamazuka
Állami ösztöndíjból tanúlt,fűtött helyen dolgozik.Ha tudná,bizony csinálni.
Kérdés,ha annyi q..va iskolája van,hogy nem képes kitalálni a megélhetését?
Eladott Ország
Az eurózóna perifériáján lévő országok közül Görögországban 683,76 eurót kell fizetni legalább, míg ahogy azt már említettük, az ír bérminimum a legmagasabbak között van az EU-ban. Persze ezekhez az adatokhoz érdemes hozzátenni, hogy sok országban egyáltalán nem létezik a minimálbér fogalma, így például Németországban vagy Ausztriában sincs előírva, mennyi a kínálható legalacsonyabb fizetés. Hasonló a helyzet Olaszországban és Dániában is, illetve a skandináv államokban, Finnországban és Svédországban sem ismerik a nálunk használatos minimálbér fogalmát. Az EU-n kívüli országok közül Svájcban az Eurostat adatai szerint szintén nincs minimálbér, Törökországban a magyarnál valamivel magasabb, 411,89 euró a kötelezően előírt bérminimum, míg az Egyesült Államokban 998,15 eurót kell fizetnie a munkaadónak.
Eladott Ország
@Eladott Ország: Korrekció: 2017 januártól Németországban a minimálbér jelenlegi 8,50€ -s órabér 8,84€-ra emelkedett.

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!


Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.