A szavazatok 98,5 százalékos feldolgozottsága mellett a Nemzeti Választási Iroda kiadta, hogy kik is nyertek egyéni mandátumot az új országgyűlésben.

A leadott szavazatok 98,5 százalékának összesítése után a következő egyéni képviselők kerültek – betűrendben – a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint.

Ágh Pétertől Zsigó Róbertig itt vannak az egyéni mandátumot nyert képviselők – névsorrendbe szedve

Fotó: pixabay.com CCO

A, Á, B

Ágh Péter (FIDESZ-KDNP) Vas megye 2.vk.

Aradszki András (FIDESZ-KDNP) Pest megye 1.vk.

B Nagy László (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 2.vk.

Balla Mihály (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 2.vk.

Bányai Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.

Barcza Attila (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.

Becsó Károly (FIDESZ-KDNP) Nógrád megye 1.vk.

Bencsik János (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.

Bodó Sándor (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.

Boldog István (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.

Bóna Zoltán (FIDESZ-KDNP) Pest megye 8.vk.

Burány Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 9.vk.

C, CS, D

Czerván György (FIDESZ-KDNP) Pest megye 9.vk.

Czunyiné Dr. Bertalan Judit (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.

Csárdi Antal (LMP) Budapest 1.vk.

Csenger-Zalán Zsolt (FIDESZ-KDNP) Pest megye 2.vk.

Cseresnyés Péter (FIDESZ-KDNP) Zala megye 3.vk.

Csöbör Katalin (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.

Dankó Béla (FIDESZ-KDNP) Békés megye 2.vk.

Demeter Zoltán (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.

Dunai Mónika (FIDESZ-KDNP) Budapest 14.vk.

F, G, GY

Farkas Sándor (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 3.vk.

Fenyvesi Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 3.vk.

Font Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.

Földi László (FIDESZ-KDNP) Pest megye 12.vk.

Gelencsér Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 1.vk.

Gulyás Gergely (FIDESZ-KDNP) Budapest 3.vk.

Gyopáros Alpár (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.

H

Hadházy Sándor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 3.vk.

Hajdu László (DK) Budapest 12.vk.

Hargitai János (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 3.vk.

Hende Csaba (FIDESZ-KDNP) Vas megye 1.vk.

Herczeg Tamás (FIDESZ-KDNP) Békés megye 1.vk.

Hiller István (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 16.vk.

Hiszékeny Dezső (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 7.vk.

Hoppál Péter (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 2.vk.

Horváth István (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 1.vk.

Horváth László (FIDESZ-KDNP) Heves megye 2.vk.

Hörcsik Richárd (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.

Hubay György (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.

K, L

Kállai Mária (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.

Kara Ákos (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.

Kocsis Máté (FIDESZ-KDNP) Budapest 6.vk.

Koncz Ferenc (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.

Kontrát Károly (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 2.vk.

Kósa Lajos (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.

Kovács József (FIDESZ-KDNP) Békés megye 3.vk.

Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.

Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.

Kovács Zoltán (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 4.vk.

Kunhalmi Ágnes (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 15.vk.

Lázár János (FIDESZ-KDNP) Csongrád megye 4.vk.

Lezsák Sándor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.

M, N, NY

Manninger Jenő (FIDESZ-KDNP) Zala megye 2.vk.

Mellár Tamás (Független) Baranya megye 1.vk.

Molnár Gyula (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 18.vk.

Móring József Attila (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 3.vk.

Nagy Csaba (FIDESZ-KDNP) Baranya megye 4.vk.

Nagy István (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.

Nyitrai Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 1.vk.

O, P, R

Oláh Lajos (DK) Budapest 5.vk.

Ovádi Péter (FIDESZ-KDNP) Veszprém megye 1.vk.

Pánczél Károly (FIDESZ-KDNP) Pest megye 11.vk.

Pintér Tamás (JOBBIK) Fejér megye 4.vk.

Pócs János (FIDESZ-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.

Pogácsás Tibor (FIDESZ-KDNP) Pest megye 10.vk.

Pósán László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.

Potápi Árpád János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 2.vk.

Rétvári Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 4.vk.

Riz Gábor (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.

S, SZ

Salacz László (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.

Seszták Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.

Simicskó István (FIDESZ-KDNP) Budapest 2.vk.

Simon Miklós (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.

Simon Róbert Balázs (FIDESZ-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.

Simonka György (FIDESZ-KDNP) Békés megye 4.vk.

Süli János (FIDESZ-KDNP) Tolna megye 3.vk.

Szabó Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD) Csongrád megye 1.vk.

Szabó Szabolcs (EGYÜTT) Budapest 17.vk.

Szabó Timea (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 10.vk.

Szabó Tünde (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.

Szabó Zsolt (FIDESZ-KDNP) Heves megye 3.vk.

Szászfalvi László (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 2.vk.

Szatmáry Kristóf (FIDESZ-KDNP) Budapest 13.vk.

Szűcs Lajos (FIDESZ-KDNP) Pest megye 7.vk.

T

Tállai András (FIDESZ-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.

Tasó László (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.

Tessely Zoltán (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 3.vk.

Tiba István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.

Tilki Attila (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk.

Tóth Csaba (MSZP-PÁRBESZÉD) Budapest 8.vk.

Törő Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 2.vk.

Tuzson Bence (FIDESZ-KDNP) Pest megye 5.vk.

V, W, Z, Zs

V.Németh Zsolt (FIDESZ-KDNP) Vas megye 3.vk.

Varga Gábor (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 5.vk.

Varga Mihály (FIDESZ-KDNP) Budapest 4.vk.

Vargha Tamás (FIDESZ-KDNP) Fejér megye 1.vk.

Varju László (DK) Budapest 11.vk.

Vécsey László József (FIDESZ-KDNP) Pest megye 6.vk.

Vigh László (FIDESZ-KDNP) Zala megye 1.vk.

Vinnai Győző (FIDESZ-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.

Vitányi István (FIDESZ-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.

Völner Pál (FIDESZ-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.

Witzmann Mihály (FIDESZ-KDNP) Somogy megye 4.vk.

Zombor Gábor (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.

Zsigó Róbert (FIDESZ-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.

(MTI)

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!


Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.

Ingyenes hírlevél