A magyar női vízilabda-válogatott csütörtökön 10-5-re legyőzte a világbajnoki bronzérmes olasz csapatot a belgrádi Európa-bajnokság elődöntőjében, így az aranyéremért és egyben az olimpiai kvótáért mérkőzhet meg pénteken a hollandokkal.

A magyarok ezt megelőzően legutóbb 2003-ban Ljubljanában játszottak Eb-döntőt, győzni pedig két évvel korábban Budapesten tudtak.

7 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Ez itt nem minden hozzászólás, csak az utolsó néhány. Kattintson, ha mindet olvasná!
zöldszem
Gratulálok!!
Megy ez öltöző, új uszoda... nélkül is! Köszönjük!
Építhet Orbán 100 stadiont is a nagyképű, részeges focistáknak. Soha nem lesznek ilyen sikeresek!!!
Szókrakész
@zöldszem: Akár víz nélkül is letudnák játszani.
Orbán nem tud kicseszni velük.
zöldszem
@Szókrakész: Ha, Hofi ezt megérte volna!
Figyelj, haver! Kis focistám! Szerinted az új stadiontól megjavul a foci?
Öhöm.
Ha Mari néni szarul főz és adok neki Zepter edényhalmazt, attól finomabb lesz benne, ami szar?
/Hofi/
hetöndöe
Hajrá lányok,gratula és kalapemelés nektek!:-)
Főlökött
@verőce21: Szerencsénk volt! Nagyon sok hibával játszottunk és a szerencsénk az volt, hogy a hollandok mégtöbbel. Utána voltak a nyilatkozatok, nem volt véletlen Bíró Attila nyilatkozata, hajtotta a lányokat a győzni akarás, de nem az elvárt játékot játszották.
Első negyedben jól játszottak, 2-3 kritikán aluli volt - eröltették a kintről dobásokat-centert hanyagolták - külső dobásokat mind védte a kapus, a 4 negyedben sikerült 1, majd még 1 -et dobni úgy, hogy az ellenfél mellé, majd fölé, utána oldalhálóba lőt.
Védekezés - emberfogás is igen hézagosra sikeredett, néha volt olyan holland, aki szabadon volt, nem fogta senki, pedig ugyanabban a létszámban voltak jelen, azaz nem volt kiállítás.
Egy a lényeg, kijutottak az olimpiára, de azzal teljesen tisztában van Bíró Attila, hogy ezen teljesítmény, oda édes kevés lesz.