Kétszer is elverte a címvédő Győri Audi ETO KC a montenegrói Buducnost Podgoricát, ezzel bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe.

A címvédő Győri Audi ETO KC kettős győzelemmel jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjébe, miután az idegenbeli 26-20-as sikert követően a negyeddöntő szombati, hazai visszavágóján 30-28-ra múlta felül a montenegrói Buducnost Podgoricát.

Kettős győzelemmel jutott be a Győri ETO a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe

Fotó: MTI/Krizsán Csaba

Az első félidő derekán a vendégek ráijesztettek a Győrre, 11-8-ra elléptek, ám utána szoros volt a csata, a félidőben 15-15 volt az állás. A folytatásban is csak fellángolásai voltak a Podgoricának, az ETO továbbjutása egy pillanatig sem forgott veszélyben.

A Final Four sorsolását kedden rendezik a magyar fővárosban, a tornára pedig május 12-én és 13-án kerül sor a Papp László Budapest Sportarénában.