Hosszú Katinka a második, Jakabos Zsuzsanna pedig a hatodik idővel bejutott a 200 méteres vegyesúszás döntőjébe a Glasgow-ban zajló Európa-bajnokságon.

10 órától zajlanak a 200 hát előfutamai, a harmadik futamban érdekelt lenne Hosszú Katinka is, aki a négyes pályát kapta az előzetes nevezés alapján.

Mivel este döntőt úszik, ezért visszalépett ettől a számtól, nem lesz ott az előfutamban.

Iron Lady (@hosszukatinka) által megosztott bejegyzés,

Burián Kata viszont ott lesz, az első futamban indult, 2:10.22-es idejével pedig az első helyen végzett. Végül második idővel jutott be a középdöntőbe.

Forrás: Blikk

Címlapi kép: MTI/EPA/Patrick B. Kraemer