A Ferencváros a papírformát igazolva legyőzte a hazai pályán az első élvonalbeli mérkőzését játszó Kisvárdát a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.

Nem segített az új stadion: simán kikapott a Kisvárda, csak két piros lapot sikerült szerezniük

Ezzel az éllovas vendég fővárosiak továbbra is százszázalékosak, míg az újonc kisvárdaiak – akik mintegy hatvan percet emberhátrányban, ebből tízet kettővel kevesebben játszottak –, a mezőnyben egyedüliként

még mindig nem szereztek pontot és gólt sem.

A hazaiakat a távozott Kondás Elemér vezetőedző korábbi segítői, Erős Gábor és Kocsis János készítették fel a találkozóra, de ezután – a korábbi bejelentésnek megfelelően – Dajka László veszi át az irányítást.

A Kisvárdának most adták át az új stadionját.

Fotó: Czeglédi Zsolt/MTI