Lionel Messi továbbra is külön szint. Most a Betis ellen szerzett mesterhármast, a Barcelona pedig egyre közelebb az újabb bajnoki címhez. Az argentin első gólját szabadrúgásból rúgta, pazar megoldás volt, Lopeznek nem volt sansza: Az első félidő hosszabbításában Suárez adott nagyszerű gólpasszt sarokkal, Messi a ziccert nem hagyta ki: Majd betalált Suárez is: A Betis Loren góljával szépített, de három perccel később ismét jött Messi. Az argentin kapásból (!) emelte át a Betis kapusát, a közönség a gólja után állva tapsolta, éltette Messit: Betis - Barcelona 1:4. Hajrá Barcelona!!!

Forrás: player.hu
Feltöltő: Mirabilis
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.