Egy 80 esztendős amerikai nagyi 10 éven át készült arra, hogy kipróbálja, milyen az ejtőernyős ugrás. Az álma ugyan teljesült, de nem minden úgy alakult, ahogyan azt elképzelte.
7 hónapos terhes nőn használták a sokkolót - háromszor David Hasselhoffnak fáj, amiért nem szerepelhet a Bosszúállókban Fogyókúrák: a magányostól a beteges koplalóigA kormány minden igyekezete ellenére sem tudta visszaterelni a korkedvezményes nyugdíjuktól megfosztottakat a munka világába. Harmincezer emberből néhány száznak tudtak munkát adni.
Elszámolták a gátakat, oda Ennis csúcsa Gránáttal robbantotta fel magát a zalai nyugdíjas Feszült hangulat várható a munkahelyenEnrique dos Santos kedvenc képregényhősére, Hulkra akart hasonlítani, ezért zöldre mázolta magát. Csakhogy olyan festéket használt, amelyet alig tudott levakarni a bőréről.
Fitneszlecke – 8. rész - A Bors fitneszsorozata azoknak szól, akik megújult testtel szeretnék kezdeni a nyarat. A nyolcadik, utolsó részben a levezető és nyújtó gyakorlatokat mutatjuk be.

Megpróbáltuk megtudni, mit tennének a kormánypárti képviselők, ha szociálisan rászorultként segédkezniük kellene a temetésben.

A show-man állítólag egy pályázaton nyert tízmilliókat a Rómeó és Júlia roma filmváltozatának megrendezésére.

A hvg.hu nyilvánosságra hozott egy résztelet abból a hangfelvételből, amely "bizonyítja, hogy Szekszárdon a Fidesz helyi képviselői döntöttek a trafikpályázatokról".

Lovak és mindenféle dolgok szálltak a levegőben – nyilatkozta a CNN-nek egy túlélő, lovasfarm-tulajdonos.

Ferenczi Gábor Ajkán autójával elsodort egy idős asszonyt, aki a baleset következtében életét vesztette.

A fitneszguru Facebook-oldalán azt írta, egy eléjük vágó robogós miatt kellett rálépnie a Porsche fékjére.

Azután is milliókba kerül majd a devizahitelesek megmentésére épült lakópark őrzése, hogy az első fecskék hamarosan megérkeznek.

Majdnem harminc boldogsággal és néha gondokkal, keserűséggel tarkított, de szép házasság ért véget.

A magyar kormányzat sérelmezi, hogy Brüsszel a magyarnál rosszabb hiányadatokkal is kiengedne országokat az eljárás alól, illetve egyeseknek haladékot is ad.

"Csodálatos! Az egész nép nevében tapsolni kéne" – mondta a műsorvezető, miután egy idős hölgy Orbán Viktorról énekelt dalt az Echo TV-ben.

Tömeges perekre számíthat a magyar állam Hagyó Miklós nemrégiben hozott strasbourgi ítélete kapcsán.

Magyarországot képviselve tizedik lett ByeAlex a svédországi Malmőben az 58. Eurovíziós Dalfesztivál döntőjében. A versenyt Dánia nyerte.

A Gyöngyhajú lányt használta fel új számához a tizennyolcszoros Grammy-díjas amerikai rapper.

Másokkal egyetemben Grosics Gyula, az Aranycsapat kapusa is kapott pénzt tanácsadás és háttéranyag-készítés címén a kormánypárti frakciótól.

Legtöbbször 2011-ben járt külföldön Orbán Viktor miniszterelnökként.

Állítólag megkérte élettársa, az egyebek között orrcsonttörést szenvedett "Terike" kezét Balogh József.

Szinyei, Gulácsy, Derkovits, Klimt és Tintoretto művei tűntek el egy raktárépületből.

Eladósorban van a második legnagyobb kereskedelmi tévé, melyre úgy tudni, Nyerges Zsolt is szemet vetett.

Orbán a GDP-adatról, a túlzottdeficit-eljárásról és a trafikügyekről is beszélt a Kossuth Rádióban.
Apóka belehülyült a jó dolgába :)
Legközelebb a hintaszékbe üljön :) Válasz erre Tetszik2 2012. június 1., 08:40 Jelentem
@nyanya001: :)) bukósisak , biztonsági öv ? Válasz erre Tetszik 2012. június 1., 09:04 Jelentem