Horváth Éva gyerekkora óta segíti a rászorulókat.A modell legutóbb az ország egyik legnagyobb aukciós portáljával közösen árverezte el jótékony céllal az Éden Hotel 2-ben viselt ruháit.
Magyar modell lett a Sony egyik új arca Szenzáció! Magyar modell a Sony új arca! Ismét szingli a magyar modellCsinos lányok fogtak össze a kiskutyákért: vasárnap délután háromtól a debreceni Retro Sörkertben tartanak örökbe fogadó napot, ahol a modellekkel is lehet találkozni. Őket azonban nem vihetik haza a...
Mintha átok ülne az egykori szupermodelleken Szupermodellek: akkor és most (III. rész) Szupermodellekkel erősít Mad MaxA magyar Keindl Dávid lett a Sony reklámkampányának arca Európa 20 országában. A modell a világ legkisebb 10x-es optikai zoommal felszerelt fényképezőgépét reklámozza.
A magyar Keindl Dávid lett a Sony reklámkampányának arca Európa 20 országában. A modell a világ legkisebb 10x-es optikai zoommal felszerelt fényképezőgépét reklámozza.
Bajszoktól és testszőrzettől elaléló nők és az ő vágyaik netovábbja a ’70-es évek erotikus magazinjából.
Gyönyörűek, gazdagok és csak átmeneti boldogság jut nekik. Mintha átok ülne az egykori szupermodelleken.

Lovak és mindenféle dolgok szálltak a levegőben – nyilatkozta a CNN-nek egy túlélő, lovasfarm-tulajdonos.

Ferenczi Gábor Ajkán autójával elsodort egy idős asszonyt, aki a baleset következtében életét vesztette.

A fitneszguru Facebook-oldalán azt írta, egy eléjük vágó robogós miatt kellett rálépnie a Porsche fékjére.

Azután is milliókba kerül majd a devizahitelesek megmentésére épült lakópark őrzése, hogy az első fecskék hamarosan megérkeznek.

Majdnem harminc boldogsággal és néha gondokkal, keserűséggel tarkított, de szép házasság ért véget.

A magyar kormányzat sérelmezi, hogy Brüsszel a magyarnál rosszabb hiányadatokkal is kiengedne országokat az eljárás alól, illetve egyeseknek haladékot is ad.

"Csodálatos! Az egész nép nevében tapsolni kéne" – mondta a műsorvezető, miután egy idős hölgy Orbán Viktorról énekelt dalt az Echo TV-ben.

Tömeges perekre számíthat a magyar állam Hagyó Miklós nemrégiben hozott strasbourgi ítélete kapcsán.

Magyarországot képviselve tizedik lett ByeAlex a svédországi Malmőben az 58. Eurovíziós Dalfesztivál döntőjében. A versenyt Dánia nyerte.

A Gyöngyhajú lányt használta fel új számához a tizennyolcszoros Grammy-díjas amerikai rapper.

Másokkal egyetemben Grosics Gyula, az Aranycsapat kapusa is kapott pénzt tanácsadás és háttéranyag-készítés címén a kormánypárti frakciótól.

Legtöbbször 2011-ben járt külföldön Orbán Viktor miniszterelnökként.

Állítólag megkérte élettársa, az egyebek között orrcsonttörést szenvedett "Terike" kezét Balogh József.

Szinyei, Gulácsy, Derkovits, Klimt és Tintoretto művei tűntek el egy raktárépületből.

Eladósorban van a második legnagyobb kereskedelmi tévé, melyre úgy tudni, Nyerges Zsolt is szemet vetett.

Orbán a GDP-adatról, a túlzottdeficit-eljárásról és a trafikügyekről is beszélt a Kossuth Rádióban.

Budapesten egy többmilliós Lexus volánja mögött kaptuk lencsevégre.

A volt fideszes képviselő, Balogh József élettársa, bár egy időre otthagyta agresszív párját, most az RTL Híradó információi szerint visszaköltözött agresszív párjához.

Bűnszövetségben, különösen nagy értékre elkövetett sikkasztás bűntette gyanúja miatt egy budapesti jogász jelentette fel.
Valahogy nagyon ferde ez a cím! Nem pucér, hanem bikinis képek készültek, azért az nem ugyanaz. Vagy a cikk írónak mindegy hogy: vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit? Válasz erre Tetszik1 2012. július 16., 07:49 Jelentem
Majd ,kikezdik ezek a firkász ,hiénák, egy évalatt !! Válasz erre Tetszik1 2012. július 16., 08:06 Jelentem