Balástyán sikerült elsikkasztani egy motort.

A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a feltételezett elkövető idén január 19-én szállította el az idős sértett üzemképtelen segédmotorkerékpárját Balástyáról azzal, hogy azt megjavíttatja és visszahozza.

A megalapozott gyanú szerint azonban a 29 éves feltételezett elkövető a szervizelés helyett eladta a mopedet 100 ezer forintért egy ismerősének.

"A sértett miután a megbeszélt időre nem kapta vissza a kétkerekűjét, bejelentést tett a rendőrségen.

A rendőrök elfogták és a Kisteleki Rendőrkapitányságra előállították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit gyanúsítottként kihallgattak. Ellene sikkasztás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

A nyomozók a megtartott kutatás során lefoglalták a motorkerékpárt és visszaadták azt a tulajdonosának.

A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az ügy iratait a napokban megküldték az ügyészségnek"

- olvasható a közleményben.

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!


Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.