Sorra vesszük az eszközöket, amelyek az utóbbi egy évben érkeztek.

Forrás: Index
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.

16 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Ez itt nem minden hozzászólás, csak az utolsó néhány. Kattintson, ha mindet olvasná!
verőce21
@csak úgy...: Te nemzet és családgyilkos utolsó kapcarongy...! Makizaj támogató hazaáruló, aki katonákat is küldene Ukrajnába...!
csak úgy....
@verőce21: a szöveged egyre jobban alátámasztja a rólad alkotott teóriámat, ami szerint te nem vagy normális! :) köpködsz,vádaskodsz ellenem mikor nem is ismersz,mert nem tudsz cáfolni,mással visszavágni csak az alantas bunkó szövegeddel!
te aki nagyra tartod magad, te magad bizonyítod be az ellenkezöjét, mert mindíg kiderül,hogy csak egy utolsó fölényeskedö buta proli vagy!
verőce21
@csak úgy...: Unalmas vagy, Makizaj támogató hazaáruló...!
csak úgy....
@verőce21: egy buta prolinak csak ennyire fussa? ne is untass tovább!
verőce21
@csak úgy...: te akkor is hazudsz, ha kérdezel valamit...!
csak úgy....
@verőce21: te keversz engem valamelyik fideszes haveroddal?:)

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!


Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.

További ajánlatok