Megszerezte első tornagyőzelmét a WTA-körversenyen Babos Tímea! A magyar lány a Monterreyben zajló torna döntőjében 6:4, 6:4-re nyert a román Alexandra Cadantu ellen. „Babos megnyerte első WTA-tornáját”, illetve „Babos a nagy bajnok”. A WTA honlapja az első, a Monterreyben lezajlott, 220 ezer dollár összdíjazású tenisztorna honlapja pedig a második főcímmel fogadta a látogatókat, ebből már kiderülhet, hogy megvan a hétvége egyik magyar sportszenzációja. A még mindig csak 18 éves Babos Tímea ugyanis nem csupán bejutott pályafutása első WTA-torna döntőjébe, de meg is nyerte azt! A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő magyar tehetség az elődöntőben a torna második kiemeltjét, a világranglista 36. helyén álló olasz Sara Erranit búcsúztatta (6:4, 6:7, 6:4), aki eddigi pályafutása legmagasabban jegyzett áldozata volt. A fináléban a román Alexandra Cadantu várt a magyar lányra, aki három hellyel állt mögötte a világranglistán (107 kontra 110), és aki szintén az...

Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.