Csodaszép időre ébredt a Superbike VB mezőnye, mely mindenkit jókedvre derített és már korán reggel nagy volt a mozgolódás a paddockban. Talmácsi Gábor kategóriája számára 10:45 órakor kezdődött a második szabadedzés. A magyar versenyző két boxkiállással teljesítette a tréninget, melyen 13 kört futott és 2:03:177-es idővel a 10. helyen zárt. Talmácsi a szombat délutáni időmérő előtt felkereste a pályán található klinikát, ahol kezelést kapott a még nem százszázalékos bokájára. Aztán 16:05 órától következett az időmérő, melyen mindenki nagyon keményen kezdett. Gábornak a kvalifikáció utolsó harmadában is sikerült javítania, de mivel a többiek is gyorsultak, így holnap a 13. rajtkocka lesz az övé. Az időmérőt Sofuoglu nyerte, mellőle Lowes és Foret indulhat az első sorból. Vasárnap a Supersport kategória versenye 13:30 rajtol, melyet élőben közvetít az Eurosport2. Talmácsi Gábor: Sajnos eltaktikáztam a kvalifikáció végét. Túl sokat vártam, elment az idő és nem...

Forrás: amdala.hu
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.