A Ferencváros hazai pályán 1–0-ra kikapott bosnyák vendégétől, a Zeljeznicartól a labdarúgó Európa-liga-selejtező második fordulójának első, csütörtöki felvonásán, így egy hét múlva nehéz visszavágóra számíthat idegenben. A Debreceni VSC 2–2-es döntetlent ért el a lett Skonto vendégeként, így kedvező helyzetből várhatja az egy hét múlva esedékes hazai visszavágót. Kissé álmosan kezdett a Ferencváros, míg a bosnyák csapat bátran futballozott és távoli lövésekkel veszélyeztetett, azonban a próbálkozások elkerülték a magyar kaput. Kihagyott lehetőségek A félidő derekán aztán magához ragadta a kezdeményezést a magyar kupagyőztes és nemcsak mezőnyfölényt harcolt ki, hanem sorra dolgozta ki a helyzeteket. A szünetig akár többgólos előnyre is szert tehetett volna az FTC, de valamennyi lehetőség kimaradt: egy ízben a kapufa mentett, egyszer pedig Leandro négy méterről lőtt a kapu fölé. A folytatásra rendezte sorait a bosnyák együttes, azaz korántsem volt akkora nyomás rajta,...

Forrás: mno.hu
Feltöltő: Commneter
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.