Először nem kapott ki a magyar labdarúgó-válogatott Georges Leekens irányításával: a nemzeti együttes 1-1-es döntetlent játszott szerdán Fehéroroszország csapatával felkészülési mérkőzésen.

Fehéroroszország-Magyarország 1-1 – először nem kapott Leekens-szel a válogatott
Fotó: Illyés Tibor/MTI

A breszti összecsapáson a hazaiak egy szöglet után a 26. percben kerültek előnybe, három perccel később azonban Varga Roland közeli fejessel egyenlített. A fehéroroszok a második félidőben fölényben futballoztak és csak a mérkőzés legjobbja, Gulácsi Péter védései miatt nem tudták kiharcolni a győzelmet.

A magyar válogatott szombaton az oroszországi világbajnokságra készülő ausztrál csapattal találkozik a Groupama Arénában.