A Pest megyei harmadosztály Nyugati csoportjában szereplő Szigethalom SC számolt be az esetről.

A játékos mentette meg a bíró életét a meccsen

"Ma edzőmérkőzést játszottunk Martonvásár csapatával. A felkeszülési meccset a hazaiaktól Nagy Béla (55 éves) vezette. Minden rendben ment, ám mindenki legnagyobb megdöbbenésére a 36 percben leállt a szíve és összeesett.... Csapatunk játékosa, Keményvári Balázs lélekjelenlétének és kiváló helyzetfelismerésének köszönhetően azonnal nekilátott az újraélesztésnek. Szívmasszázzsal tartotta életben, amíg a mentők kíértek. 25-30 perc további sürgősségi feladatok elvégzése után a székesfehérvári kórházba szállították. A legfrisebb hírek szerint stabilizálták az állapotát és már meg is köszönte Balázsnak a szakszerű beavatkozást, amivel megmentette az életét!

Balázs kiemelkedően nagy tettet hajtott végre, amit nagy hálával köszönünk meg neki mi is! Büszkék vagyunk rá, gratulálunk a lélekjelenlétéhez!"