Véget ért az első félidó a Nemzetek Ligája B divíziójának mérközésén, amit  Magyarország játszik Szerbia ellen, a budapesti Puskás Arénában.

Magyarország – Szerbia: 1-1

Fotó: Koszticsák Szilárd / MTI

23. mérkőzését játssza Rossi irányításával a magyar válogatott, amely az idén már 5 győzelmet aratott – a kapitány összesített mérlege: 11 győzelem, 2 döntetlen, 9 vereség. A szerb gólt Nemanja Radonjics szerezte a 18. percben, aki kicselezett mindenkitmajd a 11-espontról jobbal a jobb alsóba lőtt. A magyar gólt a 39. percben szerezte Kalmár Zsolt, aki jobbal okosan a bal alsóba lőtt a tizenegyespontról, miután háromszögezett Nikoliccsal a 16-os elől megindulva.