A Puskás Akadémia 3-0-ra nyert otthon az MTK Budapest ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Puskás Akadémia három góllal verte az MTK csapatát

A bajnokság második helyén álló Puskás Akadémia hazai pályán 3-0-ra legyőzte az MTK Budapest csapatát vasárnap, a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában, ezzel eldőlt, hogy biztosan a dobogón végez a szezon végén.

A felcsúti gárda mostani sikerével elnapolta a listavezető Ferencváros bajnokavatását, egyúttal újra biztosította helyét a nemzetközi porondon. A magyar bajnok a Bajnokok Ligája selejtezőjében, míg a második és a harmadik, illetve a Magyar Kupa-győztes a most debütáló Konferencia Ligában lesz érdekelt.

OTP Bank Liga, 29. forduló: Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 3-0 (2-0)

Pancho Aréna, zárt kapuk mögött v.: Káprály

gólszerzők: Kiss T. (9.), Plsek (36., 69., az elsőt 11-esből)

sárga lap: Szolnoki (14.), Baluta (40.), illetve Perkovic (53.), Pintér Á. (75.)