Lovrencsics Gergő öt év után távozik a bajnoki címvédő Ferencváros labdarúgócsapatától.

Még egy magyarral kevesebb játékosa lesz a Fradinak

Az FTC honlapjának hétfői beszámolója szerint nem hosszabbítják meg a védőjátékos lejáró szerződését, így három bajnoki cím, egy Magyar Kupa-győzelem, valamint Európa Liga- és Bajnokok Ligája-csoportkörös szereplés után máshol folytatja pályafutását.

A 32 éves, 39-szeres válogatott futballista a lengyel Lech Poznantól igazolt a 2016-os Európa-bajnokság után a Ferencvároshoz, amelynek színeiben 182 mérkőzésen hat gólt szerzett és 29 gólpasszt adott, és az utóbbi években csapatkapitánya volt az együttesnek.