Dzsudzsák Balázs sírva hagyta el a pályát a Magyarország–Görögország mérkőzésen cseréje után.

Ma este Dzsudzsák Balázs 109. alkalommal, utoljára lépett pályára a magyar válogatottban, ezzel válogatottsági rekorder lett, megelőzve Király Gábort. Az ellenfél az a Görögország volt, amely ellen bemutatkozott, és amely ellen az első válogatottbeli gólját lőtte Dzsudzsák.

A kezdés előtt negyedórával a kivetítőkön már villogott a Köszönjük, Dzsudzsi! felirat. A himnuszok elhangzása előtt Berzi Sándor, az MLSZ alelnöke köszöntötte a 109. válogatottsága alkalmából pályára lépő, és a csapatkapitányi karszalagot viselő Dzsudzsákot.Sírással ért véget Dzsudzsák búcsúmeccse: Magyarország–Görögország 2-1

Dzsudzsák Balázs, miután lecserélték búcsúmérkőzésén a Magyarország – Görögország felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a budapesti Puskás Arénában 2022. november 20-án. A játékos 109. alkalommal öltötte magára a címeres mezt, amivel rekorderré lépett elő. MTI/Mónus Márton

A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap este 2-1-re legyőzte a Puskás Arénában Görögországot felkészülési mérkőzésen.

Forrás: Telex, Origo, Index