Supertitle NB I, 20. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Albert-stadion Mérkőzés kezdete 2010. március 28. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. március 28. vasárnap 17:36 Csapat A Ferencváros Csapat A gólok 0 Csapat B Vasas Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ Ferenczi megint!!! Ezúttal is Doherty beadása után fejelt hét méterről, Végh ismét óriási bravúrral védett! A bíró ezután lefújta a félidőt. 44′ Újabb nagy hazai helyzet! Ferenczi fejelt ezúttal is kapura egy beadást, Végh bravúrral ütötte szögletre! 43′ Stockley távoli bombáját ütötte ki Végh. 43′ A Tóthot elkaszáló Dobrics is sárgát kapott. 41′ KAPUFA A FRADINAK IS! Doherty szabadrúgását Ferenczi csúsztatta kapura, a labda a jobb kapufáról pattant ki, az érkező Elding pedig már lesen volt. 38′ Tóth Bence is besárgult. 36′ Mileusnics tarolta le Wolfe-ot a félpályánál, sárga. 33′ Nagy Fradi-helyzet! Csizmadia előbb Doherty szabadrúgásáról maradt le középen centikkel, majd az ismétlést épphogy csak a bal kapufa mellé fejelte. 30′ Huhh, meleg helyzetet úszott meg a Vasas is! Pavicsevics adott hajmeresztő módon haza, Elding rá is startolt a labdára, ám Végh remekül kilépve még időben tisztázni tudott a csatár elől. 28′ Balogban akadt el egy Vasas-akció, a Fradi védője azonban előzékenyen Hrepka elé tálalt, aki rosszul találta el a labdát és jócskán kapu fölé lőtte az ajándéklabdát. 25′ Némileg kiegyenlítettebb a játék, kemény párharcok tarkítják a meccset, gyakran harsan a játékvezető sípja szabálytalanság miatt. 21′ Továbbra is a Fradinál van többet a labda, de a fölény helyzetekben nem mutatkozik meg. 16′ Mezőnyfölénybe került a Fradi, sokat járnak a vendégtizenhatos előtt a zöldek, de helyzetig nem jutottak még. 13′ Divics próbálkozott egy lapos kapáslövéssel a tizenhatos sarkától, a gyenge próbálkzást simán fogta Megyeri. 10′ Mendoza faultolta Tutoricsot, sárga. 6′ VASAS-KAPUFA! Dobrics 17 méteres szabadrúgása pattant le a sorfalról, a szerb játékos ismétlése a jobb kapufán csattant, majd a védők felszabadítottak. Eddig nagyon pörgős a meccs! 3′ Erőteljesen kezdett a Fradi, nem nagyon jut levegőhöz a Vasas. 2′ RÖGTÖN EGY HAZAI HELYZET! Doherty szögletét fejelték ki röviden a védők, Balog egy pattanás után kapura ágyúzott, Végh nagyot vetődve védett. 1′ A Vasas kezdte a meccset. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Ezt várják az edzők I Lipcsei revánsot venne 0′ A kezdőrúgás előtt a 38. születésnapját ünneplő Lipcsei Pétert köszöntötték. Második félidő 46′ Folytatódik a csata, nem volt csere egyik oldalon sem.