Supertitle Légiósok, Bundesliga - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Bundesliga (2008/09) Helyszín AWD Arena Mérkőzés kezdete 2008. december 13. szombat 15:30 Az aktuális félidő kezdete 2008. december 13. szombat 15:34 Csapat A Hannover Csapat A gólok 0 Csapat B Bielefeld Csapat B gólok 0 Első félidő 3′ Stájner 17 méteres, fordulásból leadott löketét fogta biztosan Eilhoff. Bíztatóan kezdenek Husztiék. 2′ Hanke máris betalált a hálóba, viszont lesről tette, így marad a 0-0. 1′ Megy a meccs Hannoverben. Bundesliga, 17. forduló, szombati program: Hannover – Bielefeld Hertha BSC – Karlsruhe Stuttgart – Bayern München Werder Bremen – Wolfsburg Hamburg – Frankfurt Leverkusen – Cottbus Bochum – Köln Dárdai Pál ott van a Hertha kezdőcsapatában. Péntek este játszották: Dortmund – Mönchengladbach 2-1 0′ Hamarosan kezdődik a találkozó. Huszti Szabolcs a múlt heti kisebb összetűzés ellenére ott van a Hannover kezdőcsapatában. Nagyon kellene a három pont a 96-nak a közvetlen rivális ellen. Íme a Bundesliga aktuális tabellája – kattints! Második félidő