Supertitle U20-as vb, F csoport - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság U20-as világbajnokság Helyszín Alexandria Mérkőzés kezdete 2009. október 3. szombat 18:45 Az aktuális félidő kezdete 2009. október 3. szombat 18:45 Csapat A Magyarország Csapat A gólok 2 Csapat B Arab Emirátusok Csapat B gólok 0 Első félidő 23′ KETTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!! Az egyik arab védő szabadított fel röviden, Koman érkezett, és az ötös sarkától mesterien tekert a léc alá. 2-0!!! 19′ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLL!!!! Vezetünk!!!! Futács indította kitűnően Németh Krisztiánt, aki lefutotta védőjét és a kilépő Yousif mellett a hosszú alsóba helyezett! 1-0! 15′ A mi találkozónkkal egy időben zajlik a Honduras-Dél-Afrika meccs is, az eredmény alakulásáról folyamatosan igyekszünk beszámolni. 15′ Huhh, Khalil tüzelt kapura kissé szélről, 21 méterről, labdája alig suhant el a léc fölött. Nagy löket volt. 14′ Présinger betekert szögletére többen is érkeztünk, de Yousif kiöklözte a labdát. 12′ Koman szabálytalansága után rúghatott szabadot az Emirátusok, Khalil 25 méteres, középre tartó löketét gond nélkül fogta Gulácsi. Többet van a labda az araboknál, de meddő a fölényük. 7′ Szabó fejese után került az ellenfélhez a labda a tizenhatosunk előtt, Sanqoor lőhetett is olyan 20 méterről, de ő sem csillogtatta meg kivételes rúgótechnikáját. 5′ Hát önbizalomban nincs hiány az araboknál. Ezúttal Fawzi próbálkozott, mintegy 45 méterről, de irtó gyatra lövést eresztett meg. 3′ Villantunk mi is. Németh vette nagyon jól észre Futácsot, aki védője mellett lőhetett, de sajnos eltörte a labdát. 2′ Huhh, arab helyzet. Negyven méteres szabadrúgással jött az ellenfél, a védőkről levágódó lapos lövés után Amer vágta alig a bal alsó mellé a labdát. 1′ Megy a meccs, mi kezdtünk. Gyerünk Fiúk! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! MINDEN A MECCSRŐL U20-AS VÁLOGATOTTAL FOGLALKOZÓ ALOLDALUNKON! TARTSATOK VELÜNK! HAJRÁ MAGYAROK! 0′ Az NBI-ben most kerül sor az Újpest-Ferencváros derbire. Az állás egy félidő után 1-1. Kövesd a meccset itt - kattints! Második félidő