A szavazatok összesítése után a következő egyéni képviselők kerültek a parlamentbe a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint. A mandátumot szerzett képviselők listája választókerületenként:

Budapest 1.vk. Csárdi Antal (LMP)

Budapest 2.vk. Simicskó István (FIDESZ-KDNP)

Budapest 3.vk. Gulyás Gergely (FIDESZ-KDNP)

Budapest 4.vk. Varga Mihály (FIDESZ-KDNP)

Budapest 5.vk. Oláh Lajos (DK)

Budapest 6.vk. Kocsis Máté (FIDESZ-KDNP)

Budapest 7.vk. Hiszékeny Dezső (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 8.vk. Tóth Csaba (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 9.vk. Burány Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 10.vk. Szabó Timea (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 11.vk. Varju László (DK)

Budapest 12.vk. Hajdu László (DK)

Budapest 13.vk. Szatmáry Kristóf (FIDESZ-KDNP)

Budapest 14.vk. Dunai Mónika (FIDESZ-KDNP)

Budapest 15.vk. Kunhalmi Ágnes (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 16.vk. Hiller István (MSZP-PÁRBESZÉD)

Budapest 17.vk. Szabó Szabolcs (EGYÜTT)

Budapest 18.vk. Molnár Gyula (MSZP-PÁRBESZÉD)

Baranya megye 1.vk. Mellár Tamás (Független)

Baranya megye 2.vk. Hoppál Péter (FIDESZ-KDNP)

Baranya megye 3.vk. Hargitai János (FIDESZ-KDNP)

Baranya megye 4.vk. Nagy Csaba (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 1.vk. Salacz László (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 2.vk. Zombor Gábor (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 3.vk. Font Sándor (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 4.vk. Lezsák Sándor (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 5.vk. Bányai Gábor (FIDESZ-KDNP)

Bács-Kiskun megye 6.vk. Zsigó Róbert (FIDESZ-KDNP)

Békés megye 1.vk. Herczeg Tamás (FIDESZ-KDNP)

Békés megye 2.vk. Dankó Béla (FIDESZ-KDNP)

Békés megye 3.vk. Kovács József (FIDESZ-KDNP)

Békés megye 4.vk. Simonka György (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk. Csöbör Katalin (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk. Hubay György (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk. Riz Gábor (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk. Demeter Zoltán (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk. Hörcsik Richárd (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk. Koncz Ferenc (FIDESZ-KDNP)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk. Tállai András (FIDESZ-KDNP)

Csongrád megye 1.vk. Szabó Sándor (MSZP-PÁRBESZÉD)

Csongrád megye 2.vk. B Nagy László (FIDESZ-KDNP)

Csongrád megye 3.vk. Farkas Sándor (FIDESZ-KDNP)

Csongrád megye 4.vk. Lázár János (FIDESZ-KDNP)

Fejér megye 1.vk. Vargha Tamás (FIDESZ-KDNP)

Fejér megye 2.vk. Törő Gábor (FIDESZ-KDNP)

Fejér megye 3.vk. Tessely Zoltán (FIDESZ-KDNP)

Fejér megye 4.vk. Pintér Tamás (JOBBIK)

Fejér megye 5.vk. Varga Gábor (FIDESZ-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye 1.vk. Simon Róbert Balázs (FIDESZ-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye 2.vk. Kara Ákos (FIDESZ-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye 3.vk. Gyopáros Alpár (FIDESZ-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye 4.vk. Barcza Attila (FIDESZ-KDNP)

Győr-Moson-Sopron megye 5.vk. Nagy István (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 1.vk. Kósa Lajos (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 2.vk. Pósán László (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 3.vk. Tasó László (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 4.vk. Vitányi István (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 5.vk. Bodó Sándor (FIDESZ-KDNP)

Hajdú-Bihar megye 6.vk. Tiba István (FIDESZ-KDNP)

Heves megye 1.vk. Nyitrai Zsolt (FIDESZ-KDNP)

Heves megye 2.vk. Horváth László (FIDESZ-KDNP)

Heves megye 3.vk. Szabó Zsolt (FIDESZ-KDNP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk. Kállai Mária (FIDESZ-KDNP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk. Pócs János (FIDESZ-KDNP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk. Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP)

Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk. Boldog István (FIDESZ-KDNP)

Komárom-Esztergom megye 1.vk. Bencsik János (FIDESZ-KDNP)

Komárom-Esztergom megye 2.vk. Völner Pál (FIDESZ-KDNP)

Komárom-Esztergom megye 3.vk. Czunyiné Dr. Bertalan Judit (FIDESZ-KDNP)

Nógrád megye 1.vk. Becsó Károly (FIDESZ-KDNP)

Nógrád megye 2.vk. Balla Mihály (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 1.vk. Aradszki András (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 2.vk. Csenger-Zalán Zsolt (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 3.vk. Hadházy Sándor (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 4.vk. Rétvári Bence (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 5.vk. Tuzson Bence (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 6.vk. Vécsey László József (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 7.vk. Szűcs Lajos (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 8.vk. Bóna Zoltán (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 9.vk. Czerván György (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 10.vk. Pogácsás Tibor (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 11.vk. Pánczél Károly (FIDESZ-KDNP)

Pest megye 12.vk. Földi László (FIDESZ-KDNP)

Somogy megye 1.vk. Gelencsér Attila (FIDESZ-KDNP)

Somogy megye 2.vk. Szászfalvi László (FIDESZ-KDNP)

Somogy megye 3.vk. Móring József Attila (FIDESZ-KDNP)

Somogy megye 4.vk. Witzmann Mihály (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk. Szabó Tünde (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk. Vinnai Győző (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk. Seszták Miklós (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk. Tilki Attila (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk. Kovács Sándor (FIDESZ-KDNP)

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk. Simon Miklós (FIDESZ-KDNP)

Tolna megye 1.vk. Horváth István (FIDESZ-KDNP)

Tolna megye 2.vk. Potápi Árpád János (FIDESZ-KDNP)

Tolna megye 3.vk. Süli János (FIDESZ-KDNP)

Vas megye 1.vk. Hende Csaba (FIDESZ-KDNP)

Vas megye 2.vk. Ágh Péter (FIDESZ-KDNP)

Vas megye 3.vk. V.Németh Zsolt (FIDESZ-KDNP)

Veszprém megye 1.vk. Ovádi Péter (FIDESZ-KDNP)

Veszprém megye 2.vk. Kontrát Károly (FIDESZ-KDNP)

Veszprém megye 3.vk. Fenyvesi Zoltán (FIDESZ-KDNP)

Veszprém megye 4.vk. Kovács Zoltán (FIDESZ-KDNP)

Zala megye 1.vk. Vigh László (FIDESZ-KDNP)

Zala megye 2.vk. Manninger Jenő (FIDESZ-KDNP)

Zala megye 3.vk. Cseresnyés Péter (FIDESZ-KDNP)

(MTI)

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!


Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.

Ingyenes hírlevél