Supertitle NB I, 30. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Miskolc Mérkőzés kezdete 2010. május 23. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. május 23. vasárnap 17:33 Csapat A Diósgyőr Csapat A gólok 1 Csapat B MTK Csapat B gólok 2 Első félidő 45′ Egy ritka hazai akció a félidő utolsó percében. Somorjai lőtt kapura Roszel passzából 25 méterről, de lövése méterekkel mellé szállt. 44′ Szenzációs ajánlat: Szurkolj ajándék jeggyel és ajándék zászlóval a németek ellen - kattints! 43′ Polényi sérült meg a felezővolnalnál egy kemény belépőt követően. Áll a játék, ápolásra szorul a fiatal játékos. 41′ NAGY BOMBA! Pál szánta el magát lövésre 22 méterről, lövése nem sokkal ment mellé. 39′ Egyértelműen a vendégek akarata érvényesül, folyamatosan a hazaiak térfelén adogatnak, a DVTK csak pillanatokra birtokolja a labdát. 35′ MAJDNEM OTT AZ 1-3! Supics szabálytalankodott a 16-os előtt. Hídvégi végezte el a szabadrúgást, ballábas lövése centikkel kerülte el a jobb alsó sarkot. 33′ Kovács Vencel a pályán, a megsérült Huszák lebicegett a pályáról. 30′ Áll a játék, Huszák sérült meg. 26′ GÓÓÓL! Nem sokáig örülhetett a DVTK az egyenlítésnek. Kulcsár már sokadjára ment el a jobb oldalon Polényi mellett. Betört a 16-oson belülre és megunta, hogy sorozatban adott gólpasszait társai sorra elhibázzák. Kapura lőtte félmagasan a labdát, ami a kapufán csattanva a hálóban kötött ki. 1-2! 23′ GÓÓÓL! Egy szabadrúgást csúsztatott mellé Roszel, ennek ellenére a játékvezető meglepetésre szögletet ítélt. Somorjai végezte el a sarokrúgást, amiből nagy kavarodás alakult ki az MTK 16-osán belül, és végül Gal a labdát 8 méterről a jobb felső sarokba vágta a léc alá. 1-1! 19′ GÓÓÓL! Pál szánta el magát kissé váratlanul lövésre a hazai kaputól 20 méterre, és a bal összekötő helyéről a jobb felső sarokba lőtte a labdát. Vezet az MTK, 0-1! 17′ NAGY VÉDÉS! Ismét Kulcsár robogott el a jobb szélen, egészen az ötösig vezette a labdát, lövését nagy bravúrral védte szögletre Giák. 16′ SZÉP AKCIÓ! Kulcsár ment el a jobb szélen, begurítását Pál pördítette közelről kapura, de Giák ismét a helyén volt. 14′ Megszerezte a vezetést az Újpest, Korcsmár a gólszerző. ÍGY ÁLLUNK JELENLEG: 1. DVSC-TEVA