Supertitle MK-döntő, 1. mérkőzés - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2009. Május 20. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. Május 20. szerda 18:05 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 0 Csapat B Bp. Honvéd Csapat B gólok 0 Első félidő 2′ Rögvest szöglethez jutottak a vendégek, de a védelem felszabadított. 1′ A Honvéd kezdi a mérkőzést. 0′ Hamarosan kezdődik a Magyar Kupa döntőjének első mérkőzése, a tiszteletbeli kezdőrúgást az ETO egykori játékosa, Priskin Tamás végzi el. Sisa Tibor (Honvéd): - Szépen csillog az ezüst, de nem azt szeretnénk csillogtatni. Bízom a fiúkban és remélem, hogy ki tudjuk engesztelni a szurkolóinkat. Dragoljub Bekvalac (Győr): - Biztos, hogy az évtized meccse lesz. Felállítottunk egy sorrendet és abban a kupa a legfontosabb. Rajtunk áll, hogy teljesítünk. Ez az első félidő, mindent megteszünk, hogy nyugodtabban utazhassunk Budapestre. MARADJATOK VELÜNK!!! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.