Supertitle NB I, 7. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín ZTE Aréna Mérkőzés kezdete 2009. szeptember 12. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. szeptember 12. szombat 15:03 Csapat A Zalaegerszeg Csapat A gólok 1 Csapat B Újpest Csapat B gólok 1 Első félidő 41′ GÓÓÓL! 1-1! Dudics remekül futott fel a jobb oldalon és szépen is ívelt be, a hosszú oldalon érkező Kabát pedig senkitől sem zavartatva a zalai kapu jobb oldalába bólintott. 35′ Újabb lehetőség! Kocsárdi ívelt be remekül a jobb szélről, Pavicsevics emelkedett, de nem kapura, hanem Rudnevs elé próbálta meg lefejelhi a labdát, így odalett a helyzet. 33′ Tóth Norbert rántotta vissza Kocsárdit, sárga lap. 30′ Az első 20 perc "csendesebb" játékát követően felpörögtek az események, főleg a vendégek kapuja előtt. Balajcza tovább tartja remek formáját, így az Újpest esélyei tovább élnek. 25′ MEGINT BALAJCZA! Balázs egy pattanás után, irdatlan ballábas lövést eresztett el 18 méterről. A léc alá tartó bombát az Újpest kapusa hatalmas tornával ütötte ki. 22′ KIMARADT BÜNTETŐ, NAGY BRAVÚROK! Egy perccel a vezető gólt követően büntetőhöz jutott a ZTE, miután Balajcza sárga lapot érően elütötte a kitörő Pavicevicset! A tizenegyeshez Magasföldi állt oda, de a jobb oldalra tartó labdáját Balajcza kiütötte, majd a kipattanóra érkező Balázs lövését is védte. 20′ GÓÓÓL! Vezet a Zalaegerszeg! Korcsmár szabálytalansága után Magasföldi és Máté állt a labda mögé, a kaputól mintegy 20 méterre. Végül előbbi csavart kapura, a labda pedig védhetetlenül vágódott a jobb sarokba. 1-0! 16′ SZÉP LÖVÉS ÉS NAGY VÉDÉS! Mutatós guriga végén Simek elé került a labda, a "Gyorsvonat" a jobbösszekötő helyéről, 15 méterről tüzelt is, de Vlaszák vetődve védett a rövid saroknál. A szöglet után Korcsmár fejesét is magához ölelte a korábbi újpesti kapus. 14′ Magasföldi tekert be szépen egy szabadrúgást a bal oldalról, a labda elsuhant a lábak előtt, így végül nem lett semmi a veszélyes helyzetből. 10′ Valamivel aktívabban kezdett Csank János csapata, nagy ziccer még nem volt. Nem csak a pályán, de a nézőtéren is zajlik a harc, igaz, csak szóban. Az egymást nem túlságosan kedvelő táborok harsány rigmusokkal vívják csatájukat. 5′ Az első helyzet! Pavicsevics fejelhetett jó helyzetben, a légiós ívelt bólintását a léc alól paskolta ki Balajcza. 1′ MEGY A MECCS! A hazaiak fehérben, az Újpest lilában. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Ezt várják az edzők - kattints! Fogadj a meccsre - kattints! Második félidő