Supertitle Ligakupa - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Ligakupa Helyszín Miskolc Mérkőzés kezdete 2009. november 4. szerda 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2009. november 4. szerda 17:35 Csapat A Diósgyőr Csapat A gólok 1 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 0 Első félidő 16′ GÓÓÓÓL!!! Vezet a Diósgyőr! Lipusz adott középre becsúszva egy labdát balról, az érkező Szabó pedig közelről a kapu közepébe fejelt. Holczernek esélye sem volt - 1-0! 15′ Lakatos jobboldali beadását Bálint fejelte 15 méterről nem sokkal a bal sarok mellé. 13′ Mezőnyfölényben játszik a DVTK egyértelműen, a Ferencváros fiataljai behúzódnak saját térfelükre. 8′ Apostu iramodott meg a kapu felé, Gold azonban visszaért, és szépen testtel kiszorította a kapu elől. 5′ Diósgyőri fölénnyel indult a meccs, a miskolciak eddig könnyedén eljutnak a "Fradi B" tizenhatosáig. Az FTC ugye ma egy másik meccset is játszik, a bajnokságban a Győri ETO lesz az ellenfél. 2′ MÁRIS MEGVAN AZ ELSŐ HELYZET! Szabó Viktor lépett ki, de Holczer remekül vetődött elé. 1′ MEGY A MECCS! Pirosban a DVTK, zöld-fehérben a Fradi. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Minden hír a Ligakupáról itt – kattints! Fogadj a meccsekre és nyerj – kattints! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő