Újabb információk derültek ki a Sz. Attiláról, aki a gyanú szerint meggyilkolta és elásta a szigetszentmiklósi üzletasszonyt.

Az Origo információi szerint korábban rendőr volt Sz. Attila.

Volt felesége még mindig a rendőrségnél dolgozik. Évekkel ezelőtt elváltak, de van egy közös gyerekük.

T. Jánosné rokonai április 27-én jelentették az asszony eltűnését. Holttestére csak napokkal később, Újhartyán erdős területén bukkantak a rendőrök. Az orvos szakértő szerint az asszony iszonyú halált halt: minden valószínűség szerint még élt, amikor gyilkosa eltemette. A testén talált sérülések alapján támadója először megütötte, majd késsel többször megszúrta, majd végül elföldelte az akkor még élő nőt.

A Blikk információi szerint a férfi több mint tíz millió forinttal tartozott a szigetszentmiklósi nőnek.

1 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Új hozzászólás

Hozzászólás írásához regisztráció szükséges. Regisztráljon vagy használja a belépést!

Még karakter írhatElolvastam és elfogadom a moderálási elveket.