Supertitle EL, I csoport - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Európa Liga (2010/2011) Helyszín Puskás-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 21. csütörtök 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 21. csütörtök 19:00 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 0 Csapat B PSV Eindhoven Csapat B gólok 0 Első félidő 25′ CENTIK HÍJÁN VEZET A LOKI! Yannick jobboldali szögletét Coulibaly megcsúsztatta, a hosszún érkező Mijadinoszki pedig a jobboldali kapufát találta el. 22′ Afellay pattogós lövését hárította Malinauskas. 21′ Kiegyenlített a csata, a Loki nem játszik alárendelt szerepet. 16′ Dzsudzsák első kísérlete elakadt a falban: szabadrúgásból tüzelt, 23 méterről. 11′ HATALMAS LOKI-HELYZET! Coulibaly lopta le a labdát egy bekk lábáról, megiramodott a kapu felé, de 15 méterről, kissé balról eleresztett lökete kissé gyengére sikerült, így Isaksson leért a sarokra. 9′ Toivonen 22 méteres lövése zúgott el a jobb alsó mellett. 6′ Egyelőre öldöklő iramról nem beszélhetünk, a vendégek birtokolják többet a labdát. 3′ A Loki sem kezd gyáván: Yannicknak volt egy mellészálló lövése. 2′ Dzsudzsáknak már volt is egy beadása, szerencsére komolyabb veszély nem lett belőle. 1′ MEGY A MECCS! Fehérben a Loki, fekete felsőben, piros nadrágban a vendégcsapat. Hajrá, Loki! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok és esélylatolgatás itt! I A csoportok állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő