Supertitle NB I, 11.forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Debrecen Mérkőzés kezdete 2010. október 24. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 24. vasárnap 17:32 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 1 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 0 Első félidő 15′ Kabát kapott indítást a bal oldalon, amelyet kézzel próbált megszelidíteni, Iványi kiszúrta és sárgát adott a gólszerzőnek. 14′ Nagy cselezgetett a jobb oldalon, majd a középen érkező Czvitkovicshoz passzolt, aki jó 30 méterről próbálta a kicsit kinn álló Ranilovic felett a kapuba lőni a labdát, de kevéssel fölé célzott. 12′ Sztanics jobb oldali szöglete után a hosszú oldalon érkező Heinz elé kerül a labda, a cseh csatár kapáslövése azonban Vargáról pattan le. 10′ Szépen passzolgatott a Debrecen a tizenhatos környékén, végül Szakály szánta el magát lövésre 25 méterre a kaputól, de méterekkel a jobb alsó sarok mellé célzott. 7′ A legutóbbi Fradi siker 2001-re datálódik Debrecenben, akkor Gyepes góljával győztek a vendégek. Az utolsó pontszerzés sem mostanában volt, 2003-ban játszottak itt döntetlent a csapatok. 5′ GÓÓÓL! VEZET A DEBRECEN! Kabát magabiztosan értékesítette a büntetőt, Ranilovic érezte ugyan az irányt, de nem tudta hárítani a jobb sarokba helyezett lövést. 1-0. 4′ TIZENEGYESHEZ JUT A LOKI! Szakály tört be a bal oldalról, Adriano pedig buktatta. 2′ A Fradié az első lövés: Andrezinho 23 méteres próbálkozása egy védőn is megcsúszva Malinauskas kezében kötött ki. 1′ Elkezdődött a forduló leginkább várt összecsapása! A vendég Ferencváros indította útjára a labdát. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő