Supertitle NB I, 16. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Bozsik-stadion Mérkőzés kezdete 2010. november 26. péntek 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 26. péntek 19:06 Csapat A Bp. Honvéd Csapat A gólok 0 Csapat B Vasas Csapat B gólok 0 Első félidő 17′ CENTIK HÍJÁN VEZET A VASAS! Az előrehúzódó Polényi tekert jobbal a jobb kapufa és a léc találkozási pontjára. 13′ Hajdú próbálkozott szabadrúgásból, de éppen a kirobbanó Pavicsevicset találta el. 10′ Szerintünk Mourinho csapatát leveri a Barca! Szerinted?! Verj le minket tippelésben kattints! 9′ Egy balról, laposan középre tett labdára Abass startolt, ballábas kísérlete azonban jócskán fölé szállt. 6′ Dobrics bikázott magasan fölé egy hosszú sarokra átszálló szabadrúgást. 4′ Mezőnyjátékkal indult a meccs, helyzet még nem volt. 1′ Megy a meccs! Piros felsőben a Honvéd, fehérben a Vasas. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő