Supertitle NB I, 16. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2010. november 28. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 28. vasárnap 17:35 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 1 Csapat B Újpest Csapat B gólok 0 Első félidő 48′ Vége az első félidőnek! Maradjatok velünk a folytatásra is! 46′ NAGY GYŐRI LEHETŐSÉG! Eugene indította Dinjart, akinek beadása végül eljutott a hosszún érkező Bouguerrához, aki nem találta el a kaput. A labdát a bal saroknál álló Trajkovic sem tudta akrobatikus mozdulattal a kapu felé húzni. 42′ GÓL! VEZET AZ ETO! Egy védelemből előreívelt labdát csúsztattak meg középen, az elalvó védők közül pedig kilépett, majd középre gurított, amely Pollák lábáról Bouguerra elé került, aki még le is vette, mielőtt Balajcza mellett a bal sarokba pöckölte volna a labdát. 1-0. 39′ Rajczi ment ki Kovács helyére a bal oldalra, középre érkezett Sitku, aki mellé Tisza lépett föl, aki rögtön lövőhelyzethez is jutott, középre tartó próbálkozását magához ölelte Sztevanovics. 38′ Szokol úgy néz ki folytatni tudja, mégis cserél az Újpest: Taktikai okokból Kovács Dániel helyére Sitku érkezik. 36′ Dinjar vitte el a bal oldalon Szokol és Balajcza mellett a labdát, Dinjar beadását mentették a kapu elől, majd az újabb próbálkozás előtt Iványi megállította a játékot a még mindig a földön fekvő Szokol ápolása miatt. 34′ A mezőnyben küzdenek egymással és az időjárással a csapatok. 30′ Folytatódik a mérkőzés! 28′ Kis takarítási szünet, Iványi Zoltán játékvezető úgy döntött, elsősorban a tizenhatos vonalát kell megtisztítania a pályamunkásoknak. 26′ Mitrovic felszabadítási próbálkozását blokkolta Bouguerra, majd a kiérkező Balajcza mellett középre gurította a labdát, de Takács is beleért, és senki nem érkezett a labdára középen. 22′ Trajkovic léphetett ki egy indítással, de hosszan tolta meg a labdát, így az Balajcza zsákmánya lett. 20′ Labdázgatnak a srácok az utóbbi percekben, nem lehet könnyű ilyen körülmények között építkezni, az biztos. 16′ Hullámzó a játék, hol az Újpest, hol a Győr kerül egy kis időre mezőnyfölénybe, helyzet azonban nem volt az utóbbi percekben. 12′ Győri lesgól: Egy szöglet után Balajcza hibázott, Bouguerra visszalőtte a labdát, amelyet a bal saroknál álló Völgyi a kapuba lőtt, de lesről. Marad a 0-0. 9′ Eugene várt túl sokat egy felszabadítással, majdnem szerelték, de a lábáról lepörgő labdát Sztevanovics szerezte meg. 7′ Az Újpest próbálkozott az utóbbi percekben, de csak szögletig, egy blokkolt Tajthy-bombáig és egy borzasztóan rosszul eltalát Simon-lövésig jutottak. 5′ Tisza iramodott meg a jobb oldalon, Simon Krisztiánnak próbálta begurítani, azonban Pilibaitisról szögletre pattant a labda. 4′ Ismét Bouguerra beadás, Pilibaitis ezúttal nem találja el jól fejjel, a labda így az oldalvonal felé pattogott ki. 3′ RÖGTÖN KÉT NAGY ETO-HELYZET! Bouguerra jobb oldali beadására Dinjar érkezett, lövését lábbal védte Balajcza, majd Pilibaitis távoli rúgását kellett szögletre mentenie az újpesti hálóőrnek. 2′ Babic, Tokody, Szabó, Nicorec, Sánta, Ahjupera, Kiss Máté sérülés miatt, Lazar Sztanisics pedig eltiltása okán hiányzik a mai ETO-ból. 1′ MEGY A MECCS! Szakadó hóesésben indult útjára a labda! 0′ MINDJÁRT KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.