Supertitle NB I, 17. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Hidegkuti-stadion Mérkőzés kezdete 2011. február 26. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. február 26. szombat 15:02 Csapat A MTK Csapat A gólok 0 Csapat B Bp. Honvéd Csapat B gólok 0 Első félidő 20′ Továbbra is komoly helyzet nélkül, az utóbbi percekben már a Honvéd is többet foglalkozik azzal, hogy támadásokat építsen fel. Most éppen Danilo lőtt nagyon-nagyon mellé. 16′ Pál iramodott meg egy jó passzt követően a jobb szélen, beadása kissé Tischler mögé jött, így nem lett belőle helyzet. 12′ Egy jó indítással lépett ki Pátkai, aki azonban lassúnak bizonyult, Pálnak kitett labdáját pedig Lovric elérte és szögletre mentett. 9′ Egy gyors MTK-kontra végén Frank rúgott kapura 17 méterről, lapos lövését azonban könnyedén fogta Tóth Iván. 7′ Ősszel fordulatos találkozón hiába egyenlített kettős emberhátrányban a Honvéd Botis révén Kanta tizenegyesgólját követően, végül Tischler szabadrúgásával 2-1-re nyert az MTK. 4′ Mezőnyjátékkal telnek az első percek! 1′ ELKEZDŐDÖTT AZ ELSŐ SZOMBATI MÉRKŐZÉS A MONICOMP LIGA 17. FORDULÓJÁBAN! Az MTK indította útjára a labdát! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő