Sors Tamás úszó bajnok lett 100 m pillangón a londoni paralimpián. A számában címvédő és világcsúcstartó Sors Tamás a nyitó napon a legjobb idővel jutott be a 100 méteres pillangóúszás döntőjébe, ahol mindvégig vezette a mezőnyt, és 59. 54 másodperces idővel első helyen végzett. Ezzel a paralimpiai csapatunk első érmét köszönhetjük neki. Nem mellesleg négy éve Pekingben világcsúccsal nyert ugyanebben a számban

Forrás: mosaiconline.hu
Feltöltő: oncogito
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.