Supertitle NB I, 16. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín Hidegkuti-stadion Mérkőzés kezdete 2009. február 21. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. február 21. szombat 17:04 Csapat A MTK Csapat A gólok 0 Csapat B Kaposvár Csapat B gólok 0 Első félidő 7′ Az első lehetőség az MTK-é volt: Hrepka jól húzott el a jobb szélen, középre passzolt, az érkező Kanta alig maradt le a labdáról. 5′ Egyelőre keresik a fogást a csapatok egymáson, mezőnyjáték zajlik. 1′ Elkezdte az MTK. A frissen igazolt Könyves végül nem kezdő, helyette Melczer van ott a hazai csapatban. A vendégeknél Jovánczai került a kezdőbe, Zsolnai kispados. 0′ A mérkőzés 17 órakor kezdődik. Élő közvetítéseink során több újítással várjuk majd a tavasz folyamán olvasóinkat. Mostantól például a meccsek alatt hozzászólásokat is lehet beküldeni, a szurkolók megvitathatják a meccs történéseit! Felhasználónév: * Jelszó: * Regisztrálj itt! Elfelejtett jelszó Második félidő