Supertitle NB I, 20. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2009. március 21. szombat 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 21. szombat 18:03 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 1 Csapat B Kaposvár Csapat B gólok 0 Első félidő 27′ Biztató vendégakció végén Obrics adott be mélyen. 26′ Gyűrik egymást a csapatok, most kevesebb a helyzet. 22′ Alekszidze lőtt a kapu mellé 18 méterről. 19′ Próbálkozik az egyenlítéssel a vendégcsapat, de Djordjevicsék eddig "biztosak" hátul. 17′ Nincs szerencséje a vendégcsapatnak, megint kapufát ért el a Rákóczi. Ezúttal Nikolics állt közel a gólszerzéshez, ám Sztevanvics a lécre tolta a labdát. 16′ Sok a helyzet szerencsére. Józsi bombázott 21 méterről félméterrel a kapu mellé. 15′ Jó a meccs, remek helyről rúghatott szabadrúgást a Kaposvár. Obrics a rövid sarok felé csavarta a labdát, a hazai kapus csak nézte azt, ám a játékszer a kapufáról pattant ki. 13′ Vezet az ETO! Egy szabadrúgás után Völgyiről került a kapu felé a labda, Kovács még védett, ám Bajzát elé került a játékszer, aki 12 méterről nem is hibázott (1-0). 8′ Nikolics kapott egy jó labdát, ám nem tudta azt eltolni Szevanovics mellett. 7′ Gujics kapott sárgát. 5′ Aktívabban kezdett az ETO. 1′ A Kaposvár kezdett. 0′ A mai meccsen is a sportgyor.hu lesz a partnerünk. Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.