Supertitle NB I, 6. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Perutz-stadion Mérkőzés kezdete 2009. augusztus 29. szombat 20:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. augusztus 29. szombat 20:00 Csapat A Lombard Pápa Csapat A gólok 0 Csapat B KTE-Ereco Csapat B gólok 0 Első félidő 37′ Mitrovics mégis lejön, Lazareanu érkezik. 36′ Mitrovics mintha cserét kérne, de egyelőre nincs váltás. 31′ Bárányos iramodott meg a jobbszélen, középre ívelt, ahol jött Rebryk, akinek fejesét Mitrovics bravúrral fogta. 29′ Csordás szöglete után Koller 5 méterről fejelt, Szűcs bravúrral védett a bal alsó sarok elől. 22′ Rebryk húzott el a jobb szélen, Varga érkezett, és 15 méterről alig lőtt a kapu fölé. 18′ Bárányos indította Rebryket, ő Heffler elé sarkalt, aki 10 méterről lőtt is, a kapu fölé centikkel. Mitrovics aligha foghatta volna. 15′ Kiegyenlített mezőnyjáték, kissé bátrabb Pápa. 8′ Egy baloldali beadás után Bali és Mitrovics ütköztek, utóbbit hosszasan kellett ápolni. 7′ Varga baloldali beadása Rebryk csúsztatott, Mitrovics bravúrral védett. 4′ Gyömbér szerzett labdát, Bárányoshoz passzolt, akinek remek beadása után Koller az utolsó pillanatban tisztázott. 1′ A Pápa kezdte a meccset. Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.