Supertitle Európa Liga, E csoport - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Európa Liga (2009/2010) Helyszín Craven Cottage Mérkőzés kezdete 2009. december 3. csütörtök 21:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. december 3. csütörtök 21:07 Csapat A Fulham Csapat A gólok 0 Csapat B CSZKA Szófia Csapat B gólok 0 Első félidő 9′ ... Murphy azonban csúnyán fölévágta a lehetőséget, marad a 0-0. 8′ Gera tört be a tizenhatoson belülre, buktatták, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt... 5′ Timonov bődületes ballábas lövése csattant a lécen, Schwarzer már verve volt. 1′ A Gera Zoltánnal a kezdőben felálló Fulham indította útjára a labdát. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A MÉRKŐZÉS, MARADJATOK VELÜNK! Második félidő