Sport

A PSG kiütéssel, a Liverpool fogcsikorgatva ment tovább a BL-ben

A franciák 4-1-re verték a PSG-t, a Liverpool sok helyzetet elszúrva 1-0-ra verte a Napolit az utolsó csoportmeccsen, 92. perces kapusbravúron múlt a győzelme.

Az életéért küzd a Liverpool, a Barcelona mentheti meg az Intert

A PSG, Napoli, Liverpool hármasból valamelyik ma biztosan kiesik, Jürgen Klopp csapatát csak egy Napoli elleni győzelem mentheti meg.

Bottas belekóstol a ralizásba • Racingline.hu

Valtteri Bottas egy M-Sport Ford Fiesta WRC volánja mögé pattan a január végi Arctic Lapland finnországi ralin.

A felvidéki magyarok kértek Orbántól egy iskolát, stadiont kaptak

A határon túli foci támogatásánál a személyes ismeretség és a megfelelő körökkel való üzletelés sokszor fontosabb a racionális szempontoknál.

Hosszú Katinka aranyérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka címét megvédve aranyérmet szerzett 400 méter vegyesen a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság keddi nyitónapján.

Kirakták Bödét a Fradiból a szombati kínos viselkedése miatt

Meglett az eredménye a hisztinek, azonban csak egy hétre száműzték.

Rövidpályás úszó-vb: Hosszú Katinka az egyedüli továbbjutó a nyitónapon

A magyarok közül egyedül Hosszú Katinka jutott tovább a kínai Hangcsouban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság keddi nyitónapjának előfutamaiból: a háromszoros olimpiai bajnok klasszis 400 méter vegyesen a legjobb idővel került a fináléba, 100 méter háton pedig harmadikként elődöntős.

Az orosz válogatott az első elődöntős a kézilabda Eb-n

Elsőként az olimpiai bajnok orosz női kézilabda-válogatott biztosította helyét az elődöntőben a franciaországi Európa-bajnokságon, mivel fölényesen legyőzte Dánia csapatát a középdöntő hétfői játéknapján.

Felipe Massa versenyre kelt a világ leggyorsabb állatával • Racingline.hu

Az immáron Formula E versenyző Felipe Massa különös kihívásban vett részt. Versenyre kelt a világ leggyorsabb állatával, egy vándorsólyommal, hogy kiderüljön, gyorsabb tud-e lenni nála a Gen2 Formula E autóval.

Módosítaná a kormány a sporttörvényt: a pénzükért harcolnak az edzőlegendák

Budapest – Módosítaná a kormány a sporttörvényt: ezentúl a sportolók és trénereik minden ötkarikás érmük után megkapnák az olimpiai járadékot.

Ő a Barca fő támadójelöltje – sajtóhír

A brit forrás azt írja, hogy az FC Barcelona Luis Suárez kora (31 éves) és térdproblémái miatt szeretne támadót igazolni, és a jelöltlistán ott van többek között Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain), Antoine Griezmann (Atlético Madrid) és Richarlison (Everton) is, de az állítólagos fő jelölt...

Jégkorong Erste Liga – Gálázott Bécsben a Ferencváros

A Ferencváros 8-2-es diadalt aratott a Vienna Capitals vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.

Máshol menekülni kéne, itt akkor is ünnepelnek, ha kikapunk

A Vecsés mind a 12 bajnokiját elvesztette a kézilabda NB I.-ben, de a szurkolók így is csokival viszonozzák a szaloncukoresőt.

ManUnited: Lukaku távozhat, ha...

Romelu Lukaku elégedetlen jelenlegi helyzetével a Manchester Unitednél.

Magyarország-Németország - A magyar-német kézi Eb-meccs percről percre

Hiába vezettünk a második félidő nagy részében 2-3 góllal, a végére nagyon izgalmas lett a női kézilabda Eb-meccs.

Női kézilabda Eb – Magyarország-Németország 26-25

A magyar női kézilabda-válogatott 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban.

Egy nála idősebb modellel jár Daniel Ricciardo? • Racingline.hu

A Sunday Telegraph számolt be róla, hogy információik szerint a 29 éves Forma-1-es versenyző Daniel Ricciardo és a 32 éves ausztrál modell, Jessica Gomes egy párt alkot.

Nem is lett volna szabad bunyóznia, mégis oktatott a világbajnok

Rejtélyes betegséget követően tért vissza a valaha volt legnagyobb pehelysúlyú, és szerény 235 ütést helyezett el ellenfelére a UFC 231 gálán.

A legnagyobb NFL-tehetség, úgyhogy elmegy baseballozni

Az Oklahoma Egyetem irányítóját, Kyler Murray-t választották a 2018-as szezon legjobb egyetemi játékosának, a Heisman-győztest viszont ne keressék később az NFL-ben, ő inkább baseballozni megy.

Elhasalt a MOL Vidi FC Újpesten

A címvédő Mol Vidi FC 2-0-ra kikapott az Újpest vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában szombaton.

A végén is a Fradi volt a jobb, elsőként fejezték be az évet

Az éllovas Ferencváros 3-2-re legyőzte a vendég Mezőkövesdet a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában szombaton, így az utolsó őszi forduló eredményeitől függetlenül a tabella élén zárja az esztendőt.

Kirúgták a Puskás Akadémia vezetőedzőjét

A Puskás Akadémia labdarúgócsapatának vezetősége a Paks elleni bajnoki mérkőzést követően felmentette vezetőedzői pozíciójából Benczés Miklóst.

Háború: Hosszú Katinkáék beperelték a nemzetközi úszószövetséget

Hosszú Katinka két amerikai úszótársával közösen beperelte a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetséget, a FINA-t.

Liu Shaoang aranyérmes 1000 méteren

Liu Shaoang aranyérmes lett 1000 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók idénybeli harmadik, kazahsztáni világkupa-állomásának szombati napján.

Räikkönen felöntött a garatra az FIA gálán • Racingline.hu

Közismert, hogy Kimi Räikkönen nem rajong a kötelezően jópofizós eseményekért, pláne ha az egy kiöltözős, elegáns rendezvény.

Todt Schumacher által aláírt sisakot adott Putyinnak! • Racingline.hu

A FIA elnöke, Jean Todt látogatást tett Vlagyimir Putyinnál, ajándékba pedig egy olyan sisakot vitt, amelyet aláírt Michael Schumacher is!

62 éve nyertek olimpiát, és a csapat mindegyik tagja él

A női tornászcsapat nemzeti színű szalagja eltűnt a döntő előtt 1956-ban, a szovjetekre gyanakodtak.

Szétzilálta Norvégia az enervált kéziválogatottat

A győzelmi kényszerben játszó vb-címvédő élvezte a meccset az első perctől, óriási volt a különbség dinamikában.

Magyarország-Norvégia - A magyar-norvég kézi Eb-meccs percről-percre

Kiváló formában van a magyar válogatott, gálázva jutott be a női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjébe.