Supertitle Monicomp Liga, 10. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Illovszky-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 16. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 16. szombat 17:01 Csapat A Vasas Csapat A gólok 1 Csapat B Szolnoki MÁV Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ ITT A SZÜNET, VEZET A VASAS! 44′ Hevesi-Tóthé a meccs első sárgája, kisodorta a labdát az azt már birtokló Végh kezéből. 33′ SZÉP JELENET! Arsics remekül fordult le emberéről, majd 22 méterről tüzelt is, alig kapu fölé! 28′ Molnár Zoltán kapáslövése a kapu mellett zúgott el. 23′ GÓÓÓL! Vezet a Vasas! Arsics balról adott be, Beliczky a kapu felé fejelt, a labda még Pető fején irányt változtatott, így került a szolnoki kapu jobb oldalába! Öngól, 1-0! 19′ Pető 30 méteres szabadrúgását védte Végh Zoltán. 17′ EZ KÖZEL VOLT! Egy nagy szolnoki védelmi bakit követően Tarczy menteni tudott a berobbanó Lázok elől. 12′ Remili 22 méteres szabadrúgása épphogy a léc fölött zúgott el. 3′ Lázok jobboldali beadása után Gáspár fejelt, de nem lett gól a helyzetből. 1′ MEGY A MECCS! A találkozó előtt a Vasas vezetői és a HLSZ részéről dr. Horváth Gábor köszöntötte az elmúlt fordulóban NB I-es rekorderré lett Végh Zoltánt. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő