Supertitle NB I, 15. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Bozsik-stadion Mérkőzés kezdete 2010. november 19. péntek 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 19. péntek 19:03 Csapat A Bp. Honvéd Csapat A gólok 0 Csapat B Siófok Csapat B gólok 0 Első félidő 18′ Továbbra is siófoki mezőnyfölény, helyzetek nélkül. 14′ A Siófok vezet több támadást az utóbbi percekben, de komoly helyzetbe nem kerülnek a vendégek. 11′ Hajdú lőtt kapura egy szabadrúgást a jobb szélről, Molnár kiöklözte a labdát, mely után a védők felszabadítottak. 9′ Szép bal oldali siófoki támadás végén Novák gurított középre, de az érkező Lukács jó helyzetben méterekkel fölé lőtt. 6′ Bojtor lőtt kapura balról, 17 méterről, Molnár védeni tudott. 4′ SZTÁRTIPP: Új játék! Győzz le minket is - kattints! 2′ Ezen a mérkőzésen is egy jubiláló a pályán, Ivancsics Gellért 100. NB I-es találkozóján lép ma pályára. 1′ Megy a meccs! Második félidő