Supertitle Magyar Kupa - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Albert-stadion Mérkőzés kezdete 2011. március 1. kedd 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. március 1. kedd 18:03 Csapat A Ferencváros Csapat A gólok 0 Csapat B Siófok Csapat B gólok 0 Első félidő 21′ SIÓFOKI HELYZET! Novák ívelt át a jobb oldalra Délczegnek, aki csinált egy befelé cselt, majd kevéssel a kapu fölé tekert. A meccs eddigi legszebb jelenete volt! 19′ Helyzet nélkül az utóbbi percekben. 15′ A szögletet a hosszú oldalon álló Rósa belsőzte kapu mellé. Maróti előtte eltűnt egy védő mellett, de nem történt szabálytalanság. 14′ Schembrit faltolta Fehér Zsolt a jobb oldalon, sárga lapot is kapott érte. 12′ Schembri indult meg a jobb szélen, bevezette a tizenhatoson belülre, begurítását Graszl szögletre mentette. 10′ Az első helyzet: a jobbról érkező labdát estében húzta kapura Csermelyi, a labda kevéssel a bal sarok mellé ment. 5′ Egy bal oldali beadást húzott le magabiztosan Haber. A máltai kapus a foga begyulladása miatt hiányzó Ranilovicot pótolja a kapuban. 3′ Aktívan kezd a Fradi, helyzetig azonban még nem jutottak a zöld-fehérek! 2′ Siófokon 3-1-es hazai győzelem született, így a Ferencvárosnak kétgólos hátrányt kell ledolgoznia a továbbjutás érdekében! 1′ ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS! A Fradi indította útjára a labdát. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ, TARTSATOK VELÜNK! Hírek, eredmények, azaz minden a Magyar Kupáról - kattints! Második félidő