Supertitle Magyar Kupa - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Kecskemét Mérkőzés kezdete 2011. március 1. kedd 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. március 1. kedd 18:03 Csapat A KTE-Ereco Csapat A gólok 1 Csapat B DVSC-TEVA Csapat B gólok 0 Első félidő 19′ NAGY HELYZET! Szakály tette vissza a kapu elé a labdát egy szabadrúgás után, Mijadinovszki még beleért, de a gólvonalról tisztázni tudtak a kecskemétiek. 17′ Kabát vett át egy hosszú indítást a kecskeméti tizenhatoson belül, de Urbán tisztázott a csatár elől. 12′ GÓÓÓL! Összesítésben 4-0-ra vezet a KTE! Ebala ugratta ki Tököli Attilát, aki 12 méterről egy igazítás után a bal alsó sarkokba helyezett. 1-0! 10′ Kiegyenlített mezőnyjáték folyik a pályán. 7′ Mint ismeretes, a Loki 3-0-ra kapott ki novemberben hazai pályán, így kisebb csoda kellene ahhoz, hogy a DVSC Kecskeméten kiharcolja a továbbjutást. Persze ismerve a hajdúságiak utóbbi években begyűjtött címeit, semmi sincs kizárva! 4′ Nagyobbra cserélik a Széktói Stadion eredményjelzőjét, ezért az a mai találkozón nem is üzemel. Az illetékesek azt ígérik, a pénteki bajnokira már elkészül az új. 2′ Ebala labdájával Bori lépett ki a jobb oldalon, egy csel után visszapasszolt Gyagyához, aki középre tekert, az ott érkező Litsingi bólintott, de fejese kapu fölé szállt. 1′ MEGKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS! Közvetítésünk a kesport.hu segítségével jött létre! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ, TARTSATOK VELÜNK! Hírek, eredmények, azaz minden a Magyar Kupáról - kattints! Második félidő