Az Európa Liga selejtezőjének visszavágóján vezet a Paksi FC 1-0 arányban a Santa Coloma ellen. Magasföldi József szerzett vezetést a magyar csapatnak a 11. percben, fejjel. A csatár még egyszer eredményes volt, de a 30. percben szerzett gólját nem adta meg a játékvezető, és előtte egy kapufát is lőtt. A látottak lapján nem forog veszélyben a továbbjutás, a jóval többet támadó Paks az első meccsen 1-0-ra nyert.

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.