Az olasz labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának nyitó mérkőzésén a Chievo Cyril Théréau és Gennaro Sardo góljával 2–0-ra legyőzte a Cagliarit hazai pályán. Szintén otthoni környezetben nyert a címvédő AC Milan, amelyet Antonio Nocerino és Zlatan Ibrahimovic vezetett sikerre (2–0). A Fiorentina–Atalanta összecsapáson sokáig vezettek a firenzeiek, ám a bergamóiak a 81. és 86. percben szerzett gólokkal öt perc alatt fordítottak. A piros-feketéknek azonban nem sikerült három ponttal távozniuk az Artemio Franchiból, ugyanis Sztevan Jovetics közeli lövésével egyenlítettek a lilák.

Forrás: Nemzeti Sport
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.