Supertitle Légiósok, Premiership - ÉLŐ: Kattints az eredményre! Bajnokság Premier League (2008/09) Helyszín Anfield Mérkőzés kezdete 2008. december 13. szombat 16:00 Az aktuális félidő kezdete 2008. december 13. szombat 16:01 Csapat A Liverpool Csapat A gólok 0 Csapat B Hull City Csapat B gólok 0 Első félidő 5′ Mascherano mintha kézzel ért volna a labdába a tizenhatoson belül, de Wiley szögletet ítélt. 4′ Inkább a Liverpoolt nyomja a tét, a listavezető a Stoke, a Fulham és a West Ham ellen is 0-0-át játszott az Anfielden. 1′ Elkezdődött a mérkőzés: Halmosi Péter egyelőre a kispadon ül. Második félidő