A Szpari kezdte a találkozót, és az első percekben tartotta is a labdát a Nyíregyháza, és néhányszor eljutott a Videoton kapujáig, de nagy helyzet nem alakult ki. A 13. percig kellett várni az első nagy lehetőségre, egy beadás után Nikolics fejesét Balogh János bravúrral hárította. A 26. percben szabadrúgást végezhetett el a Videoton, és Gyurcsó beadását Balogh ütötte el az érkező hazai játékosok elől. Négy perccel később nagy nyíregyházi lehetőség Rezes előtt, de Calatayud védte labdáját. Majd megint Baloghnak kellett közbeavatkoznia, Kovács beadása után szedte föl a labdát. A Nyíregyháza szervezetten védekezett az első félidőben, és nem találta az ellenszert a Videoton. A 44. percben viszont gólt lőttek a hazaiak. Gyurcsó beadása után Vinicius fejelt, és Szokolról pattant a kapuba a labda, 1-0. Ezzel zárult az első játékrész. Fordulás után megint egy beadás után veszélyeztetett a Videoton, de Nikolics fölé fejelt, majd egy ígéretes Szpari kontra végén szögletre tisztáztak a...

Forrás: nyiregyhaza.hu
Feltöltő: Canada
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.