Supertitle Bundesliga - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Bundesliga (2008/09) Helyszín Signal Iduna Park Mérkőzés kezdete 2009. február 28. szombat 15:30 Az aktuális félidő kezdete 2009. február 28. szombat 15:33 Csapat A Dortmund Csapat A gólok 0 Csapat B Hoffenheim Csapat B gólok 0 Első félidő 0′ Hajnal Tamás a mérkőzést megelőző nyilatkozatában elmondta, jó csapatnak tartja a Hoffenheimet, ennek ellenére egyértelműen BVB-sikerre számít. A magyar légiós egy esetleges Bayern-ajánlatról nem kívánt nyilatkozni. Egy győzelemmel a Hoffe átveheti a vezetést a táblázaton, a Borussia pedig feljöhet a hetedik helyre. A mai program: Dortmund – Hoffenheim Frankfurt – Schalke Hannover – Leverkusen Bochum – Cottbus Hertha BSC – Mönchengladbach Természetesen az összes mérkőzés alakulásáról beszámolunk ÉLŐ közvetítésünkben, különös tekintettel Dárdaiék csatájára! Második félidő